The Sofa Hotel
Adres: Harbiye, Teşvikiye Cd. No:123, 34367
Kapasite: Kapalı Alan : 170 Kişilik
Davet Alanları: Kapalı Alan
Kısa Bilgi:
Detaylı Bilgi:

he Sofa Hotel

 

 THE SOFA TARZI DÜĞÜN

The Sofa Hotel Nişantaşı şıklık ve rahatlığın ön planda olduğu eşsiz atmosferiyle, düğün ve kokteylleri unutulmaz bir anıya dönüştürüyor.

Sevdiklerinizle birlikte keyifli ve unutamayacağınız bir gece geçirmeniz için sizin yerinize bütün ayrıntıları düşünen The Sofa Hotel Nişantaşı, ömür boyu sürecek birlikteliğinizin başlangıcı olacak hayalinizdeki düğününe ev sahipliği yapıyor.

Deneyimli ziyafet personeli, kişiye özel hizmet anlayışı, özel sunumlu menüleri ve ev sahipliği yaptığı modern sanat eserleriyle kutlamalarını sanatla süslemek isteyenler için benzersiz bir fırsat sunuyor.

Frida salonunda 170 misafir kapasitesiyle ; özel kutlamalar, düğünler ve partiler için zarif ve şık bir ortama sahip. The Sofa vizyonunu yansıtan HIP anlayışıyla tasarlanmış olan mekan; hayatlarının en özel anını ölümsüzleştirmek isteyen çiftlere lezzet, tasarım eşliğinde farklı bir deneyim yaşatıyor.

Başaşçı Ayhan Kale ve ekibi tarafından hazırlanan eşsiz menü, bu geceyi daha da renklendiriyor. Türk mutfağının yanı sıra dünya mutfağının benzersiz lezzetlerinin de sunulduğu düğün menüsüne dört çeşitten oluşan düğün yemeği ve limitsiz yerli içki dahil. Çiftler, bu özel gece öncesinde yemek tadımı gerçekleştirme imkanına da sahipler. Düğün gecesi balayı suitinde konaklama, 1 şişe şarap, meyve tabağı, açık büfe kahvaltı, Sanitas SPA'da havuz ve jakuzi kullanımı, ayrıca gelin için ücretsiz, ailesi için %50 indirimli olan gelin hamamı ise The Sofa Hotel Nişantaşı'nın yeni çiftlere armağanı.

Teklif Al!